Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

Yenibosna Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en güzel ilçesidir Bahçelievler ama son günlerde yoğun göçler sebebi ile bölgenin en eski yerleşimde olan halk git gide bölgeyi terk etmektedir. Bölgeye bağlı Yenibosna mahallesi de bir hayli hoş ve güzeldir ve firmamızın ismini barındırdığından bizim için daha hoş olmaktadır. Yenibosna evden eve taşımacılık olarak bizler yaklaşık 20 yıldır bu bölgede ev taşımacılığı hizmeti vermekteyiz ve bu hizmeti halkımıza en uygun fiyatlarla vermekteyiz. Kaliteli malzeme ürünleri ve profesyonel taşıma ekipleri ile siz değerli halkımızın memnuniyetini kazanmak için çalışıyoruz. Ev taşımak yada birden başka bir eve taşınmak kadar riskli ve stresli hiç bir iş yoktur, eşyalarım kırılır mı, mobilyam çizilir mi vb. türlü türlü sıkıntılar vardır taşıma işleminde ama firmamız bu stresli geçen taşıma işlemini artık zevkli bir işe dönüştürmüştür.

Personel kadromuz daire içerisinde bulunan ev eşyalarının yada mobilyaların taşınmalarında göstermiş oldukları güler yüz sayesinde taşımadan zevk alacağınızın sözünü verebiliriz. Yine evinizin içerinde bulunan beyaz eşyalar, koltuk takımları, yemek odası takımları, çocuk odaları, porselenler, yemek takımları porselenleri ve benzeri tüm eşyaların paketleme ve ambalajlama işleme büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Yeni evinizde ambalajlanmış eşyaları tek tek açıp dilediğiniz yere konulur ve tüm eşyalar bittikten sonra sizden memnuniyetiniz alınır ve oradan uzaklaşıp ofisimizi gelir personeller. Bu yapmış olduğumuz hizmette İstanbul’da bir ilk ve bu hizmeti bu fiyatlara veren başka bir firma bulmakta ap ayrı bir sıkıntıdır.

Her taşımada ekspertiz personeli, eşya hasar sigortası ve taşıma sözleşmesi ile size memnuniyet nasıl sağlanır ve size ne derece değer verdiğimizi göstermek isteriz. Şimdiden yapacağınız taşımanın hayırlara vesile olmasını temenni ederiz, bizi tercih ettiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederiz.

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir